جامعه و فرهنگ روسیه

 Saturday, August 15, 2020  امروز شمسی

تماس با ما  تماس با ما   گزارش ویژه  گزارش ویژه   درباره ما  درباره ما   مناطق  مناطق   صفحه نخست  صفحه نخست  
  چاپ

هفته فرهنگی ایران در روسیه در شهریور ماه برگزار می شود

هفته فرهنگی جمهوری اسلامیایران در فدراسیون روسیه به همت رایزنی فرهنگی سفارت کشورمان و با همکاری سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و وزارت فرهنگ روسیه از دوازدهم تا هجدهم شهریور ماه سال 1397 در مسکو و اوفا برگزار می شود.

  


هفته فرهنگی جمهوری اسلامیایران در فدراسیون روسیه  به همت رایزنی فرهنگی سفارت کشورمان و با همکاری سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و وزارت فرهنگ روسیه از دوازدهم تا هجدهم شهریور ماه سال 1397 در مسکو و اوفا برگزار می شود.

قهرمان سلیمانی رایزن فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در روسیه با بیان این مطلب افزود: در این رویداد مهم فرهنگی که با حضور هیئت رسمی از کشورمان به ریاست دکتر ابوذر ابراهیمی ترکمان رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و بیش از 40 نفر از هنرمندان ایرانی برگزار خواهد شد، برنامه­های متنوع فرهنگی و هنری تدارک دیده شده است.

رایزن فرهنگی کشورمان در ادامه افزود: علاوه بر اجرای برنامه­های مختلف هنری از جمله برپایی نمایشگاه آثار هنرمندان هنرهای تجسمی و نگارگری، اجرای موسیقی سنتی و سایر برنامه­های هنری، امضای تفاهم­نامه همکاری­های سینمایی با بنیاد سینمایی روسیه و امضای تفاهم­نامه همکاری­های فرهنگی و هنری با دولت باشقیرستان و تقدیر از چهره های برجسته ایران شناس روس نیز از دیگر برنامه­های هفته فرهنگی خواهد بود.

سلیمانی به بخش دیگری از برنامه­های فرهنگی اشاره کرد و گفت: از دیگر برنامه­های این هفته فرهنگی، نمایش  فیلم­های ایرانی با حضور دست اندرکاران مطرح سینمای کشورمان خواهد بود که در این زمینه میزگرد نقد فیلم با حضور سینماگران روس نیز برگزار خواهد شد.

در این هفته، هیئت مقامات رسمی ایرانی در مسکو با مقامات وزارت فرهنگ روسیه دیدار و گفتگو خواهند داشت.


 شماره خبر : 1049      تاريخ : 2018/08/30        آرشيو فرهنگ       آرشيو همه اخبار

تگ ها : فرهنگ ،  فرهنگ (کلیات) ،   

اخبار مرتبط :


   نظرات کاربران :

نام و نام خانوادگی : *  
نظرات : *

(حداکثر 900 کارکتر)

 
کارکتر تايپ شده :