جامعه و فرهنگ روسیه

 Thursday, February 20, 2020  امروز شمسی

تماس با ما  تماس با ما   گزارش ویژه  گزارش ویژه   درباره ما  درباره ما   مناطق  مناطق   صفحه نخست  صفحه نخست  
  چاپ

رمضان قدیروف از نظرات مثبت مردم نسبت به خود تشکر کرد

رهبر جمهوری چچن در واکنش به نظرسنجی که مطابق آن 90 درصد افراد عملکردهای وی را مثبت ارزیابی کرده بودند، در صفحه اینستاگرام خود از مردم تشکر کرد.

  

سرویس مناطق: رمضان قدیروف رهبر جمهوری چچن در فدراسیون روسیه از تمامی مردم به خاطر ارزیابی مثبت شخصیت و اقدامات وی تشکر و قدردانی کرد. وی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: "من هرگز برای منافع شخصی و بالابردن اعتبار خود سخنی برزبان نیاورده و قدمی برنداشته­ام. اگر شخصی صادقانه و برای رضای خداوند، برای مردم و برای وطن خود کاری انجام دهد، مردم ارزش کارهای او را خواهند فهمید. من از تمام شهروندان روسیه که نسبت به من لطف داشته و در نظرسنجی عمومی نظرات مثبت خود را درج کرده­اند، تشکر و قدردانی می­کنم."

قدیروف در ادامه تاکید کرد که مهمترین مساله برای او «احترام مردم به رئیس جمهور روسیه و رهبر ملی کشور، ولادیمیر پوتین است».

رهبر چچن در صفحه اینستاگرام خود همچنین افزود: "من سرباز او (پوتین) هستم؛ اعتماد مردم به ولادیمیر ولادیمیرویچ پوتین به طرزی استثنایی بالاست. بر کسی پوشیده نیست که ایالات متحده امریکا و متحدین غربی او تلاش­های زیادی برای تحمیل قوانین خود به سیاست­های جهانی می­کنند. ولادیمیر ولادیمیرویچ اثبات کرد که این تلاش­ها راه به جایی ندارند. اگر ما همه با از خودگذشتگی در راه خدمت به میهن قدم برداریم، هیچ کس نمی­تواند خواسته خود را به روسیه تحمیل کند. من همیشه برای چچن و تمام روسیه به مردم خدمت خواهم کرد."

گفتنی است که نظرسنجی مذکور طی روزهای 7-6 فوریه 2016 در 46 منطقه روسیه برگزار شده است و طبق آن  90% افراد رمضان قدیروف را می­شناسند و ارزیابی مثبتی از او ارایه داده اند. علاوه بر این، طبق این نظرسنجی­ها، اقدامات رهبر چچن در وهله اول برای بالابردن سطح رفاه مردم چچن، توسعه جمهوری چچن و حفظ صلح در این منطقه است. 49% افراد حاضر در نظرسنجی­ها نیز معتقد هستند که کار رمضان قدیروف به نفع تمام مردم کشور است.

منبع: چچنیا تودی

http://chechnyatoday.com/content/view/290102

 شماره خبر : 247      تاريخ : 2016/02/15        آرشيو جامعه       آرشيو همه اخبار

تگ ها : اسلام و مسلمانان ، جامعه ،  شخصیت ها ، شخصیت ها و مراکز ،  شخصیت ها ، شخصیت ها ،  

اخبار مرتبط :


   نظرات کاربران :

نام و نام خانوادگی : *  
نظرات : *

(حداکثر 900 کارکتر)

 
کارکتر تايپ شده :