جامعه و فرهنگ روسیه

 Wednesday, October 21, 2020  امروز شمسی

تماس با ما  تماس با ما   گزارش ویژه  گزارش ویژه   درباره ما  درباره ما   مناطق  مناطق   صفحه نخست  صفحه نخست  
  چاپ

اصلاحیه جدید و تصویب برنامه «توسعه منطقه قفقاز شمالی» تا سال 2025

نخست وزیر روسیه اصلاحیه جدید برنامه «توسعه منطقه قفقاز شمالی» تا سال 2025 را در روز 27 فوریه 2016 امضاء کرد تا شرایط اقتصادی این منطقه بهبود یابد و از منابع اداری و مالی به کارآمد تر استفاده شود.

  

سرویس فدرال: در جلسه کمیسیون دولت در امور توسعه اجتماعی اقتصادی واحدهای فدرال، دیمیتری مدودیف نخست وزیر روسیه خاطر نشان کرد که اصلاحیه جدید برنامه دولتی «توسعه منطقه قفقاز شمالی» برای بهتر کردن شرایط اقتصادی این منطقه است.

وی توضیح داد: "همکاران و مدیران مناطق در آماده سازی برنامه­ها و اجرای این تصمیم همکاری کرده­اند. بیشترین توجه به جذب منابع مالی غیردولتی، ایجاد شرایط بهتری برای اجرای پروژه­های تجاری آینده بویژه در حوزه گردشگری، استراحت و سلامت و تولیدات کشاورزی معطوف شده است. امیدواریم که این برنامه راهی برای حل مسائل در راستای توسعه منطقه بوده و به استفاده موثرتر از منابع مالی و اداری بینجامد".

یکی از محورهای جدید این برنامه بعد از انجام اصلاحیه، گنجاندن برنامه «تشکیل یک مرکز پزشکی در منطقه قفقاز برای استفاده از آب­های معدنی و اجرای پروژه سرمایه گذاری روی این بخش» است و تغییراتی در بخش توسعه گردشگری در قفقاز شمالی، کراسنودار و جمهوری آدیغه صورت گرفته است.

وظایف، شاخص­های هدفمند، نمودارها و نتایج نیز با توجه به اصلاحیه تغییر کرده­اند. منطقه کاراچایوا چرکسیا به برنامه اضافه شده و به توسعه اقتصادی این منطقه و حمایت از شرکت­های فعال در این منطقه و همچنین به روزرسانی تولیدات آنها مورد توجه قرار گرفته است. از این رو دولت قصد دارد در راستای این برنامه به جذب سرمایه در بخش صنعتی و کشاورزی و اشتغال زایی مساعدت کند.

گفتنی است این سند در حال حاضر در سایت دولت فدراسیون روسیه قرار گرفته است.

منبع: سایت رسمی دولت جمهوری کاراچایوا چرکسیا

http://kchr.ru/news/detailed/29196/

 شماره خبر : 292      تاريخ : 2016/03/25        آرشيو جامعه       آرشيو همه اخبار

تگ ها : جامعه ،  وضعیت زندگی ،   

اخبار مرتبط :


   نظرات کاربران :

نام و نام خانوادگی : *  
نظرات : *

(حداکثر 900 کارکتر)

 
کارکتر تايپ شده :