جامعه و فرهنگ روسیه

 Friday, May 29, 2020  امروز شمسی

تماس با ما  تماس با ما   گزارش ویژه  گزارش ویژه   درباره ما  درباره ما   مناطق  مناطق   صفحه نخست  صفحه نخست  
  چاپ

نشست مطبوعاتی جشنواره «سن پترزبورگ – شهری برای همه»

یک نشست خبری در حاشیه جشنواره «سن‌پترزبورگ شهری برای همه» برای جلب توجه مردم به مشکل پناهندگان برگزار شد. گزارش زیر به این موضوع می‌پردازد.

  

سرویس مناطق: به مناسبت جشنواره «سن­پترزبورگ شهری برای همه» که در چارچوب روز پناهندگان در نوزدهم ماه جون در پارک پیروزی برگزار شد، سرگی دومنین رییس بخش اجرایی سیاست مهاجرت، قوانین و تعاملات میان ارگانی کمیته امور اقوام و اجرای سیاست­های مهاجرت در سن­پترزبورگ در یک نشست خبری حضور یافت.

هدف اصلی از برگزاری این نشست خبری، جلب توجه مردم به مشکل پناهندگان است. به گفته سرگی دومنین، در پترزبورگ بیش از 13 هزار پناهنده زندگی می­کنند. شماری نیز در وضعیت پناهندگی موقت به سر می­برند.

یلنا کوزنتسوا سرپرست خانه اقوام سن­پترزبورگ نیز درباره جشنواره «سن­پترزبورگ شهری برای همه» توضیحاتی داد. این جشنواره در حقیقت، مسابقه‌ای سالانه برای ارایه کمک­های اولیه است که در چارچوب نمایشگاه عکس، اشیای تزیینی، کارگاه­های آموزشی برای کودکان و بزرگسالان، بازی­های موضوعی و همچنین کنسرت گروه­های موسیقی ملی برگزار می­شود.

در این بازی­ها، افراد خود را همچون پناهندگان مجسم کرده و شرایط این مردم را بهتر درک می­کنند. مسابقه قهرمانی «به تو کمک می­کنم!» نیز با حضور تیم­های دانشجویی از دانشگاه­های مختلف به منظور بالابردن مهارت­های امدادرسانی در صورت لزومِ کمک به پناهندگان، سازماندهی شده است.

منبع: سایت دولت سن­پترزبورگ

http://gov.spb.ru/gov/otrasl/kmormp/news/90416/

 

 شماره خبر : 401      تاريخ : 2016/06/30        آرشيو جامعه       آرشيو همه اخبار

تگ ها : جامعه ،  مهاجرت ،  مهاجران در روسیه ،  

اخبار مرتبط :


   نظرات کاربران :

نام و نام خانوادگی : *  
نظرات : *

(حداکثر 900 کارکتر)

 
کارکتر تايپ شده :