جامعه و فرهنگ روسیه

 Tuesday, October 27, 2020  امروز شمسی

تماس با ما  تماس با ما   گزارش ویژه  گزارش ویژه   درباره ما  درباره ما   مناطق  مناطق   صفحه نخست  صفحه نخست  
  چاپ

امضای قانون جدید مبارزه با تروریسم توسط ولادیمیر پوتین

رئیس جمهور روسیه در راستای تکمیل قوانین و مقررات کشور در حوزه مبارزه با تروریسم و تامین امنیت اجتماعی، سند اصلاحیه قانون «مبارزه با تروریسم» را امضا کرد.

  


سرویس فدرال: "ولادیمیر پوتین" رئیس جمهور روسیه سند اصلاحیه قانون «مبارزه با تروریسم» مبنی بر به‌کارگیری تمهدیدات تکمیلی برای مبارزه با تروریسم و تامین امنیت اجتماعی را امضاء کرد.

این لایحه قانونی روز 24 ژوئن 2016 به دومای روسیه تسلیم شده و روز 29 ژوئن 2016 در شورای فدراسیون کشور به تایید رسید.

در همین رابطه اداره حقوقی حکومتی وابسته به دفتر ریاست جمهوری می­نویسد که اقدامات صورت گرفته در راستای تکمیل قوانین و مقررات کشور در حوزه مبارزه با تروریسم است. اعمال اصلاحات و تغییرات در قوانین «مبارزه با تروریسم»، «امنیت حمل و نقل» و «امنیت مجموعه­های وابسته به حوزه انرژی و سوخت» نیز به همین منظور صورت گرفته و تعهدات کمیسیون ضدتروریستی در واحدهای فدراسیون روسیه نیز متعاقبا مشخص خواهد شد. اختیارات ارگان­های محلی خودمختار در حوزه­های نامبرده و نحوه همکاری در حوزه بررسی اطلاعات و تهدیدات نیز مشخص خواهند شد.

علاوه بر این، در قوانین اسلحه، مبارزه با پولشویی درآمدهای حاصل از راه­های غیرقانونی و تامین مالی تروریسم، اداره امنیت فدرال، جاسوسی خارجی، عملیات تجسسی، ارتباطات، ارتباطات از طریق پست، اطلاعات، فناوری اطلاعات و حفظ اطلاعات، فعالیت­های ناوبری تحقیقاتی و همچنین آیین نامه تخلفات اداری و آیین نامه ناوبری هوایی فدراسیون روسیه تغییراتی صورت گرفته است.

در خصوص نحوه کار سیستم­های اطلاع رسانی یا پایگاه­های اطلاعاتی نیز مقررات جدیدی برای اپراتورها و سازمان­های نشر اطلاعات و شبکه­های اطلاعاتی مخابراتی فضای مجازی تعیین شده است.

قوانین فدرال تغییراتی نیز در مقررات آزادی دینی و اتحادیه­های دینی، مقررات خروج از / ورود به فدراسیون روسیه، آیین نامه مسکن در فدراسیون روسیه و همچنین مقررات فعالیت­های میسیونری اعمال کرده است.

منبع: سایت کرملین

http://kremlin.ru/acts/news/52488

 

 

 

 شماره خبر : 416      تاريخ : 2016/07/30        آرشيو جامعه       آرشيو همه اخبار

تگ ها : جامعه ،  وضعیت زندگی ،  افراطی گری و تروریسم ،  

اخبار مرتبط :


   نظرات کاربران :

نام و نام خانوادگی : *  
نظرات : *

(حداکثر 900 کارکتر)

 
کارکتر تايپ شده :