جامعه و فرهنگ روسیه

 Monday, June 17, 2019  امروز شمسی

تماس با ما  تماس با ما   گزارش ویژه  گزارش ویژه   درباره ما  درباره ما   مناطق  مناطق   صفحه نخست  صفحه نخست  
  چاپ

مرحله دوم جشنواره بین المللی فولکلور و فرهنگ سنتی «کوه نشینان» در داغستان

مرحله دوم هفتمین جشنواره بین المللی «کوه نشینان» با مدیریت یونسکو و با حمایت جمهوری داغستان در چارچوب برنامه هدفمند فدرال فرهنگ روسیه (2018-2012) برگزار شد.

  

سرویس مناطق: مرحله دوم هفتمین جشنواره بین­المللی فولکلور و فرهنگ سنتی «کوه­نشینان» طی روزهای 25 تا 29 جولای در داغستان برگزار شد.

این جشنواره توسط وزارت فرهنگ جمهوری داغستان به مناسبت سال «کوه» در این جمهوری سازماندهی شده است که مرحله اول آن با حضور بیش از 40 گروه هنری از داغستان، مکزیک، اسلواکی و سری لانکا به پایان رسیده و مرحله دوم نیز با حضور تعداد بیشتری از نمایندگان مناطق و شهرهای جمهوری تا 29 جولای ادامه پیدا کرد. مهمانان دور دوم جشنواره از آذربایجان، منطقه راستوف در روسیه، کاباردین و بالکار، اینگوشتیا و استاوراپول بودند که هدف اصلی آن حفظ و توسعه اصالت فرهنگ اقوام داغستان، روسیه و سایر نقاط دنیا و ایجاد فضایی برای گفتگو بین فرهنگ­ها و اقوام است.

جشنواره کوه نشینان با مدیریت یونسکو و با حمایت جمهوری داغستان در چارچوب برنامه هدفمند فدرال «فرهنگ روسیه (2018-2012)» ترتیب داده شده که وزارتخانه­ها در سطح فدرال و جمهوری با همکاری یونسکو در برنامه ریزی و اجرای آن مساعدت کرده­اند.

در این برنامه گروه­های هنری، فرهنگ و سنت­های خود را اعم از صنایع دستی، موسیقی، غذا و غیره به نمایش می­گذارند.

منبع: ریا داغستان

http://www.riadagestan.ru/news/culture/vtoroy_etap_mezhdunarodnogo_festivalya_folklora_i_traditsionnoy_kultury_gortsy_proydet_v_dagestane/

 شماره خبر : 440      تاريخ : 2016/07/30        آرشيو فرهنگ       آرشيو همه اخبار

تگ ها : فرهنگ ،  فرهنگ ،  فرهنگ عامه و سنتی (فولکلور) ،  

اخبار مرتبط :


   نظرات کاربران :

نام و نام خانوادگی : *  
نظرات : *

(حداکثر 900 کارکتر)

 
کارکتر تايپ شده :