جامعه و فرهنگ روسیه

 Saturday, August 15, 2020  امروز شمسی

تماس با ما  تماس با ما   گزارش ویژه  گزارش ویژه   درباره ما  درباره ما   مناطق  مناطق   صفحه نخست  صفحه نخست  
  چاپ

گردهمایی بین المللی "گفتگوی زنان- نیکوکاری بدون مرز" در اوفا

همایش بین‌المللی «گفتگوی زنان- نیکوکاری بدون مرز» در اوفا برگزار می شود تا به موجب آن رهبران جنبش زنان روسیه و کشورهای دور و نزدیک و نمایندگان بنیادهای خیریه و سازمان های اجتماعی، بهترین تجارب روسی و بین-المللی خود را با یکدیگر تبادل کنند.

  

سرویس مناطق: همایش بین­المللی "گفتگوی زنان- نیکوکاری بدون مرز" هفدهم و هجدهم نوامبر در اوفا برگزار می­شود. بنیاد آموزشی خیریه­ "مرحمت" برنده­ حدود پنج میلیون روبل بودجه­ی فدرال برای برگزاری همایش شد. اولین جلسه­ کمیته­ برگزاری، 17 آگوست در محل دولت جمهوری باشقیرستان تشکیل شد.

"لیلیا گومِراوا" معاون اول رئیس کمیته­ شورای فدراسیون علوم، آموزش و فرهنگ خاطرنشان کرد، در چارچوب آماده­سازی برای دومین همایش اوراسیایی که در سال 2018 برگزار خواهد شد، کنفرانس "گفتگوی زنان- نیکوکاری بدون مرز" در پایتخت باشقیرستان سازمان­دهی می­شود. وی همچنین افزود: "اولین همایش زنان اوراسیا، سپتامبر سال گذشته در سن­پترزبورگ برگزار شده بود که یکی از بخش­های آن به موضوع همکاری­های انسانی و گسترش فعالیت­های خیریه اختصاص داده شده بود که در آن، باشقیرستان به عنوان یکی از مناطقی شناخته شد که در مورد مسائل مربوط به توسعه­ی فعالیت­های خیریه به شکل مؤثرتری تصمیم­گیری می­شود."

گومراوا اضافه کرد، در حال حاضر در خصوص محل برگزاری دومین همایش اوراسیا تصمیم­گیری می­شود. امکان دارد محل برگزاری، پایتخت جمهوری باشقیرستان باشد. باشقیرستان اولین مرحله­ گزینش را پشت سر گذاشته است و اوفا در کنار سن­پترزبورگ و مسکو به عنوان یکی از گزینه­ها، تحت بررسی است.

در چارچوب کلاس­های درس، میزگردها و جلسات بحث و گفتگو در همایش «گفتگوی زنان- نیکوکاری بدون مرز»، شرکت­کنندگان که رهبران جنبش زنان روسیه و کشورهای دور و نزدیک و نمایندگان بنیادهای خیریه و سازمان­های اجتماعی نیز در میان ایشان خواهند بود، بهترین تجارب روسی و بین­المللی را با یکدیگر تبادل خواهند کرد. گفتنی است برای حضور دیانا گورتسکایا، ویچیسلاو فتیساوا و دیگر افراد معروف در این مراسم برنامه­ریزی می­شود.

منبع: سایت دولت باشقیرستان

http://www.pravitelstvorb.ru/ru/press-office/news.php?ELEMENT_ID=14180

 شماره خبر : 477      تاريخ : 2016/09/30        آرشيو جامعه       آرشيو همه اخبار

تگ ها : جامعه ،  زن،خانواده،کودک و جوانان ،  زن ،  

اخبار مرتبط :


   نظرات کاربران :

نام و نام خانوادگی : *  
نظرات : *

(حداکثر 900 کارکتر)

 
کارکتر تايپ شده :