جامعه و فرهنگ روسیه

 Saturday, August 15, 2020  امروز شمسی

تماس با ما  تماس با ما   گزارش ویژه  گزارش ویژه   درباره ما  درباره ما   مناطق  مناطق   صفحه نخست  صفحه نخست  
  چاپ

اعطای جایزه نشان مسلمان روسیه به دمیر محی‌الدین

به موجب حکم شیخ "راویل عین‌الدین" رئیس اداره دینی مسلمانان روسیه، نشان «خدمت شایسته» به "دمیر محی‌الدین" رئیس اداره دینی مسلمانان سن پترزبورگ و منطقه لنینگراد اعطا خواهد شد.

  

شیخ "راویل عین‌الدین" رئیس اداره دینی مسلمانان روسیه حکم اهدا نشان مسلمان فدراسون روسیه «خدمت شایسته» به "دمیر محی‌الدین" رئیس اداره دینی مسلمانان سن پترزبورگ و منطقه لنینگراد را امضا کرد.

در متن این حکم آمده است: "به خاطر خدمات طولانی مدت به اسلام، توسعه روشنگری اسلامی، آموزش و علوم مذهبی، به خاطر موفقیت بالا در امر نشر، خدمت به صلح و گفتگو، و همچنین به مناسبت چهل سالگی، بزرگترین جایزه مسلمانان روسیه، نشان «خدمت شایسته» به دمیر محی الدین اهدا می‌شود."

مراسم اهدا جایزه در روزهای آتی برگزار خواهد شد و جایزه را خود شیخ راویل عین الدین رهبر مسلمانان روسیه اهدا خواهد کرد.

گفتنی است که بیست و هشت ماه اگوست سال 2015، دمیر محی‌الدین موفق به کسب نشان «الفخر» نیز شده بود که مفتی عین‌الدین نشان را قبل از نماز جمعه در مسجد جامع منطقه نیژگوراد به گردن وی انداخت.

منبع خبر: اداره دینی مسلمانان سن پترزبورگ

http://islamdumspb.ru/blog/muftij-gajnutdin-izdal-ukaz-o-nagrazhdenii-damira-muhetdina-ordenom-musulman-rossii-za-zaslugi

 

 شماره خبر : 525      تاريخ : اداره دینی مسلمانان سن‌پترزبورگ و منطقه لنینگراد        آرشيو اسلام و مسلمانان       آرشيو همه اخبار

تگ ها : اسلام و مسلمانان ،  دینی و تبلیغی ،  علما و شخصیت های دینی ،  

اخبار مرتبط :


   نظرات کاربران :

نام و نام خانوادگی : *  
نظرات : *

(حداکثر 900 کارکتر)

 
کارکتر تايپ شده :