جامعه و فرهنگ روسیه

 Thursday, February 20, 2020  امروز شمسی

تماس با ما  تماس با ما   گزارش ویژه  گزارش ویژه   درباره ما  درباره ما   مناطق  مناطق   صفحه نخست  صفحه نخست  
  چاپ

احیای خانواده‌های از هم پاشیده در چچن

نمایندگان اداره‌ی دینی مسلمانان، مسئولین شهرداری و دولت جمهوری چچن و همچنین ارگان‌های محلی با 1970 خانواده که به دلایل مختلف از هم جدا شده بودند، دیدرا کردند و پس از بحث و بررسی موفق به احیای 240 خانواده شدند.

  

"رمضان قدیروف" رئیس‌جمهور چچن در اینستاگرام خود نوشت که اداره‌ی دینی مسلمانان این جمهوری موفق به رجوع 240 خانواده شد. به دستور رئیس‌جمهور چچن سامان دادن و رجوع خانواده‌های جدا شده در دستور کار ارگان‌های مختلف این جمهوری قرار گرفته است؛ کارمندان شهرداری و اداره‌ی دینی مسلمانان مسئولیت اجرایی کردن این دستور را عهده دار شده اند.

به نقل از "کافکاز. رئالی" مفتی صلاح مژییف در دیدار با رمضان قدیروف اظهار داشت که با خانواده‌هایی که با طلاق از هم گسسته شده اند، مجموعه جلسات توضیحی و روشنگری صورت گرفته و در رابطه با مسئولیت مهم والدین در تربیت فرزندان و همچنین حفظ بنیاد خانواده  توضیحاتی ارائه شده است. اساس کار مجریان این طرح متقاعد نمودن این خانواده‌ها  و حل و فصل مشکلات  آنها در جهت امر رجوع می‌باشد.

در اینستاگرام قدیروف آمده است: "در مدت کوتاهی، نمایندگان اداره‌ی دینی مسلمانان، مسئولین شهرداری و دولت جمهوری چچن و همچنین ارگان‌های محلی با 1970 خانواده که به دلایل مختلف از هم جدا شده‌ یا طلاق گرفته‌اند، دیدار نموده و به بحث و بررسی مشکلات آنان پرداختند؛ در نتیجه ی این پروژه ی سنگین، 240 خانواده تصمیم به رجوع گرفتند."

منبع خبر: آن- قفقاز

https://onkavkaz.com/novosti/2831-v-chechne-chinovniki-i-muftijat-ugovorili-vossoedinitsja-240-raspavshihsja-semei.html

 شماره خبر : 531      تاريخ : 2017/07/30        آرشيو اسلام و مسلمانان       آرشيو همه اخبار

تگ ها : اسلام و مسلمانان ،  جامعه ،  زن خانواده،کودک و جوانان ،  

اخبار مرتبط :


   نظرات کاربران :

نام و نام خانوادگی : *  
نظرات : *

(حداکثر 900 کارکتر)

 
کارکتر تايپ شده :