جامعه و فرهنگ روسیه

 Tuesday, February 25, 2020  امروز شمسی

تماس با ما  تماس با ما   گزارش ویژه  گزارش ویژه   درباره ما  درباره ما   مناطق  مناطق   صفحه نخست  صفحه نخست  
  چاپ

برگزاری شو لباس اسلامی در مسکو توسط دختر رمضان قدیروف

شو لباس اسلامی توسط شرکت Firdaws که همسر رمضان قدیروف رئیس جمهور چچن موسس آن می‌باشد در پارک "زاریاد" شهر مسکو، بیستم ماه اکتبر سال جاری برگزار شد.

  

"ایکاترینا روبلیووا" سخنگوی شرکت Firdaws در مصاحبه با خبرگزاری تاس اظهار داشت: "مراسم در سالن جدید شو برگزار می‌شود. تاکنون هیچ شویی در این سالن برگزار نشده است. در واقع می‌توان گفت که ما هفته مد را برگزار می کنیم و همچنین سالن پارک «زاریاد» را افتتاح می‌کنیم."

به گفته ایشان در این سالن کلکسیون "نگین کوهی" از 47 لباس زنانه که "عایشه قدیروف" دختر رمضان قدیروف طراحی آن را بر عهده داشته است به نمایش گذاشته می شود. "پاول تورداخلب" مدیر پارک از افراد این مراسم نام نبرد، و اظهار داشت که لیست افراد دعوت شده اعلام نشده است. ایشان همچنین شایعات قبل مبنی بر نمایش لباس ها توسط مدل ها روی پل معلق را رد کرد.

شرکت مد لباس Firdaws در اکتبر سال 2009 پایه گذاری شد و در سال 2011 طراحان لباس این شرکت جایزه بزرگ بین‌المللی مد "خیاط سال" را در مسکو دریافت نمودند. از سال 2016 عایشه قدیروف دختر رمضان قدیروف مدیریت این شرکت را برعهده دارد. به گفته وی، لباس‌های برند Firdaws شرایط و ویژگی‌های مد لباس اسلامی را به نمایش می‌گذارد و مطابق با تمایلات عمومی و جهانی می‌باشد.

منبع خبر: نیوزرو

http://www.newsru.com/cinema/12oct2017/moda.html

 شماره خبر : 618      تاريخ : 2017/10/30        آرشيو اسلام و مسلمانان       آرشيو همه اخبار

تگ ها : اسلام و مسلمانان ،  جامعه ،  سبک زندگی ،  

اخبار مرتبط :


   نظرات کاربران :

نام و نام خانوادگی : *  
نظرات : *

(حداکثر 900 کارکتر)

 
کارکتر تايپ شده :