جامعه و فرهنگ روسیه

 Sunday, October 25, 2020  امروز شمسی

تماس با ما  تماس با ما   گزارش ویژه  گزارش ویژه   درباره ما  درباره ما   مناطق  مناطق   صفحه نخست  صفحه نخست  
  چاپ

نظر شفچنکو درباره‌ی احتمال تعیین وی به عنوان رئیس جمهوری داغستان

ماکسیم شفچنکو در مصاحبه با " نووی دیلو" تاکید کرد که در امر مدیریت دولتی بی‌تجربه هستم و قصد ندارم که کارمند دولتی باشم و هیچ وقت هم در این راستا تلاش نکرده‌ام. این امر برای من ضروری نیست؛ اما به عنوان یک روزنامه نگار و فعال اجتماعی به رئیس داغستان کمک خواهم نمود.

  

در سایت Change.org درخواستی خطاب به ولادیمیر پوتین ریاست جمهوری روسیه مبنی بر انتصاب "ماکسیم شفچنکو" روزنامه‌نگار و فعال اجتماعی و فعال حقوق بشر به عنوان رئیس‌جمهور داغستان منتشر گردید.

در این متن آمده است که "ماکسیم شفچنکو روزنامه‌نگار و فعال اجتماعی معروف بهترین نامزد و کاندید برای سمت ریاست جمهوری داغستان می‌باشد، چرا که ایشان بهتر از هر سیاستمدار دیگری بر روح و ذهن ملت داغستان اشراف دارد. با حضور ماکسیم شفچنکو بر منصب ریاست جمهوری داغستان، بالاخره صلح و پیشرفت بر منطقه حاکم می‌شود."

ماکسیم شفچنکو در مصاحبه با " نووی دیلو" اظهار داشت: "من از ملت فهیم برای ابراز لطف نسبت به بنده حقیر سپاس گزار هستم. این برای من خیلی با ارزش است. اما من در امر مدیریت دولتی تجربه‌ای ندارم. قصد ندارم که کارمند دولتی باشم و هیچ وقت هم در این راستا تلاش نکرده‌ام. این امر برای من ضروری نیست. اما به عنوان یک روزنامه نگار و فعال اجتماعی به رئیس داغستان کمک خواهم نمود. بنده به حمایت از آن شخصی خواهم پرداخت که احترام متقابل را در بین ملت داغستان با ایشان به وجود می‌آورد، و حامی مردم باشد، البته در عمل نه تنها در گفتار و شعار."

منبع خبر:  نووای دی یلا

https://ndelo.ru/detail/maksim-shevchenko-o-svoem-vozmozhnom-naznachenii

 شماره خبر : 621      تاريخ : 2017/10/30        آرشيو جامعه       آرشيو همه اخبار

تگ ها : جامعه ،  شخصیت ها و مراکز ،   

اخبار مرتبط :


   نظرات کاربران :

نام و نام خانوادگی : *  
نظرات : *

(حداکثر 900 کارکتر)

 
کارکتر تايپ شده :