جامعه و فرهنگ روسیه

 Saturday, August 15, 2020  امروز شمسی

تماس با ما  تماس با ما   گزارش ویژه  گزارش ویژه   درباره ما  درباره ما   مناطق  مناطق   صفحه نخست  صفحه نخست  
  چاپ

چچن به دنبال جذب توریسم از چین از طریق راه ابریشم

معاون نخست وزیر چچن، جاده ابریشم را فرصت مناسب برای جذب و ورود توریست‌های چینی به چچن دانست.

  

"مسلم بایتازیف" معاون نخست وزیر چچن در کنفرانس خبری برگزار شده در آستانه افتتاح اولین پیست در این جمهوری موسوم به ودوچی (راه اندازی فنی این مجموعه برای ماه دسامبر برنامه ریزی شده است و از ماه ژانویه و فوریه سال 2018 پذیرای اولین مهمانان خود خواهد بود)، اظهار داشت که کمیته مخصوص دولت این جمهوری مسئول  بررسی  و تحیلی مسیرها های مخصوص توریستی برای شهروندان چین شده است.

مسلم بایتازیف تصریح کرد: "جاده ابریشم بزرگ از قلمرو چچن عبور می‌کند، به همین دلیل ما قصد داریم از این واقعیت و راه تاریخی برای جذب و ورود توریست‌های چینی به چچن استفاده نماییم. و در حال حاضر گروه هایی نیز از این کشور اقدام به سفر نموده اند."

کمیته توسعه توریسم و گردشگری سنت پطرزبورگ، جمهوری چچن را در تحقق توسعه امر گردشگری در سطح داخلی و بین‌المللی یاری می‌کند. به گفته مسلم بایتازیف در زمینه ترویج و انتشار اخبار و اطلاعات مربوطه در سطح مراکز اطلاعاتی تفاهمنامه‌ای منعقد گردیده است. در شهر سنت پطرزبورگ تعداد دوازده مرکز از این قبیل فعالیت می کند؛ علاوه بر این نرم افزار تلفن همراه مربوطه نیز راه اندازی خواهد شد.

منبع خبر: اخبار اوراسیا

https://eadaily.com/ru/news/2017/10/26/chechnya-budet-privlekat-turistov-iz-kitaya-marshrutami-shelkovogo-puti


 شماره خبر : 656      تاريخ : 2017/11/15        آرشيو اسلام و مسلمانان       آرشيو همه اخبار

تگ ها : اسلام و مسلمانان ، فرهنگ ،  هنر ، میراث فرهنگی و گردشگری ، میراث فرهگی و گردشکری ،  گردشگری ، گردشگری به روسیه ،  

اخبار مرتبط :


   نظرات کاربران :

نام و نام خانوادگی : *  
نظرات : *

(حداکثر 900 کارکتر)

 
کارکتر تايپ شده :