جامعه و فرهنگ روسیه

 Thursday, October 22, 2020  امروز شمسی

تماس با ما  تماس با ما   گزارش ویژه  گزارش ویژه   درباره ما  درباره ما   مناطق  مناطق   صفحه نخست  صفحه نخست  
  چاپ

اسرائیل منتظر انتفاضه دیگری باشد

"رمضان قدیروف" در واکنش به تصمیم رئیس جمهور آمریکا برای انتخاب اورشلیم به عنوان پایتخت اسرائیل تاکید کرد که این عمل، در واقع ضربه‌ای است به کمر آن دسته از افرادی که سال‌های زیادی تلاش کردند که الگوریتم مناسب سیاسی-دیپلماتیک حل مشکلات منطقه را بدست بیاورند.

  

"رمضان قدیروف" رئیس جمهوری چچن اظهار داشت که تصمیم دونالد ترامپ مبنی بر انتخاب اورشلیم به عنوان پایتخت اسرائیل موجب جنگ جدیدی در کشور خواهد شد.

برخلاف نظر جامعه جهانی، با نقض همه تعهدات قبلی خود و نقض آگاهانه تمام اسناد تصویب شده در سازمان ملل و دیگر سازمان‌های بین‌المللی موثر، دونالد ترامپ  رئیس جمهوری آمریکا مرکز سه مذهب جهانی، اورشلیم، را به عنوان پایتخت اسرائیل معرفی می کند."

رمضان قدیروف رئیس جمهوری چچن افزود: "این اقدام رئیس‌جمهوری آمریکا به معنی این است که ملت مسلمان فلسطین آخرین امیدهای خود را مبنی بر اعتبار و استقلال خود از دست خوهد داد. این اقدام تنفرآمیز و خصم آوراست، علی الخصوص در شرایطی که با حمایت روسیه ارتش سوریه موفق شد کشور خود را از دست تروریست‌های داعش نجات دهد و با مبارزه اطلاعاتی و ایدولوژیک بر دشمنان اسلام پیروز شود."

رمضان قدیروف تاکید کرد: "این عمل، در واقع ضربه‌ای است به کمر آن دسته از افرادی که سال‌های زیادی تلاش کردند که الگوریتم مناسب سیاسی-دیپلماتیک حل مشکلات منطقه را بدست بیاورند. سیاست آمریکا را چگونه تفسیر و تبیین کنیم؟ خیلی ساده است. در حال حاضر با این کار آخرین تردیدها در مورد اینکه چه کسی زمینه اقدامات تروریستی را در عراق و سوریه برای برقراری نظم و اهداف خود طراحی کرده است از بین رفته است."

منبع خبر: فسطین.رو

http://palestin.ru/node/615

 شماره خبر : 716      تاريخ : 2017/12/29        آرشيو اسلام و مسلمانان       آرشيو همه اخبار

تگ ها : اسلام و مسلمانان ،  دینی و تبلیغی ،  بیداری و مقاومت اسلامی ،  

اخبار مرتبط :


   نظرات کاربران :

نام و نام خانوادگی : *  
نظرات : *

(حداکثر 900 کارکتر)

 
کارکتر تايپ شده :