جامعه و فرهنگ روسیه

 Monday, June 17, 2019  امروز شمسی

تماس با ما  تماس با ما   گزارش ویژه  گزارش ویژه   درباره ما  درباره ما   مناطق  مناطق   صفحه نخست  صفحه نخست  
  چاپ

بازدید رستم مینیخانوف از آکادمی اسلامی بلغار

خانه دولت جمهوری تاتارستان میزبان نشستی تخصصی با محوریت مسئله سازمان‌دهی و نقش آکادمی اسلامی بلغار بود که طی آن برنامه‌ها و طرح‌های مرتبط با موضوع آموزشی-علمی این آکادمی ارائه شد.

  

"رستم مینیخانوف" رئیس جمهوری تاتارستان نشستی تخصصی با محوریت مسئله سازمان‌دهی و نقش آکادمی اسلامی بلغار برگزار کرد؛ این نشست در خانه دولت جمهوری تاتارستان برگزار شد.

"کامل اسحاق‌اف" مدیر آکادمی اسلامی بلغار، "رفیق محمدشین" ریاست این آکادمی، "طلعت تاج‌الدین" مفتی اعظم روسیه، "کامل حضرت سمیعولین" مفتی جمهوری تاتارستان، "اسقات صفراف" رئیس دفتر رئیس‌جمهوری و "الکساندر ترنتیف" رئیس بخش سیاست داخلی دفتر ریاست جمهوری تاتارستان در این نشست حضور یافتند.

در این نشست کامل اسحاق‌اف مدیر آکادمی اسلامی بلغار و مشاور ریاست جمهوری تاتارستان از تامین مالی و تجهیزاتی این آکادمی گزارشی ارائه نمودند. در این دیدار همچنین رفیق محمدشین رئیس آکادمی اسلامی از برنامه‌ها و طرح‌های مرتبط با موضوع آموزشی-علمی آکادمی سخن گفت.

 شرکت کنندگان در این نشست به بررسی مسائل مرتبط به توسعه و ایجاد شرایط آموزشی و دیگر موارد مرتبط با فعالیت آکادمی اسلامی بلغار پرداختند.

 

 

منبع خبر: راشن وورد

http://rusisworld.com/novosti-gruppy/rustam-minnihanov-provel-soveshchanie-po-voprosam-raboty-bolgarskoy-islamskoy

 شماره خبر : 718      تاريخ : 2017/12/29        آرشيو اسلام و مسلمانان       آرشيو همه اخبار

تگ ها : اسلام و مسلمانان ،  شخصیت ها ،  سازمان ها،مراکز،موسسات و تشکل ها ،  

اخبار مرتبط :


   نظرات کاربران :

نام و نام خانوادگی : *  
نظرات : *

(حداکثر 900 کارکتر)

 
کارکتر تايپ شده :