جامعه و فرهنگ روسیه

 Monday, May 20, 2019  امروز شمسی

تماس با ما  تماس با ما   گزارش ویژه  گزارش ویژه   درباره ما  درباره ما   مناطق  مناطق   صفحه نخست  صفحه نخست  
  چاپ

گروزنی برنده کنکور سراسری روسیه « بهترین نمونه عملی شهرداری» گردید.

گروزنی، پایتخت جمهوری چچنبه عنوان برگزیده مسابقه « بهترین نمونه عملی شهرداری» که در سراسر روسیه برگزار شده است، انتخاب شد.

  

مسلم خوچی­یف شهردار گروزنی و مشاور رئیس جمهوری چچن در صفحه شخصی اینترنتی خود نوشت، گروزنی برنده مسابقه سراسری روسیه تحت عنوان «بهترین نمونه عملی شهرداری» شد.

شهردار گروزنی با قدردانی از زحمات رمضان قدیروف رئیس جمهوری چچن، فعالیت و تلاش های ایشان در احیا گروزنی را یکی از عوامل اصلی پیشرفت و ترقی این شهر خواند.

مسلم خوچی یف شهردار گروزنی، پایتخت جمهوری چچن، خاطرنشان کرد، شهر گروزنی به نتایج و دستاوردهای عالی در حوزه اقتصادی و اجتماعی دست یافته است و این مهم در نتیجه تلاش های رئیس جمهوری چچن محقق شده است.

پایتخت جمهوری چچن در بخش «ارتباط مراجعین، توسعه خود کفایی مدیریت اجتماعی منطقه و جذب شهروندان به نظام خودمدیریتی به اشکال گوناگون» در رقابت منطقه ای در صدر قرار گرفت.

شهردار گروزنی افزود: «این موفقیت تنها مربوط به شهردار نیست، بلکه به تمام شهروندان تعلق دارد که با فهم و درک کامل در توسعه و پیشرفت این شهر قدم برداشته­ اند. این موفقیت انگیزه مضاعفی شد تا تلاش ها و اقدامات در راستای ترقی و ترفیع بیشتر و تکامل هر چه بهتر این شهر افزایش یابد.»

دستورالعمل پاداش به برنده مسابقه سراسری روسیه «بهترین نمونه عملی شهرداری» که از ماه اگوست سال 2016 مصوب گردیده است، در سایت دولت روسیه درج شده است. بر اساس این دستورالعمل، به برندگان این رقابت بودجه تکملیلی بلاعوض اختصاص می ­یابد.

 

منبع خبر: خبرگزاری گروزنی اینفورم

http://www.grozny-inform.ru/news/society/94528/

تاریخ خبر: 8 فروردین 1397


 شماره خبر : 895      تاريخ : 2018/03/28        آرشيو جامعه       آرشيو همه اخبار

تگ ها : جامعه ،  جامعه (کلیات) ،   

اخبار مرتبط :


   نظرات کاربران :

نام و نام خانوادگی : *  
نظرات : *

(حداکثر 900 کارکتر)

 
کارکتر تايپ شده :