جامعه و فرهنگ روسیه

 Sunday, September 20, 2020  امروز شمسی

تماس با ما  تماس با ما   گزارش ویژه  گزارش ویژه   درباره ما  درباره ما   مناطق  مناطق   صفحه نخست  صفحه نخست  
  چاپ

اظهار نظر رمضان قدیروف در رابطه با مسائل مهم جامعه اسلامی در مصاحبه با شبکه «روسیه 24»

رمضان قدیروف: من شخصا حاضرم در سوریه و عراق برای نجات مردم و کشور بجنگم و جان خود را فدای نجات بشریت و مردم مظلوم مسلمان کنم. همه باید بدانند که کشورهای غربی و آمریکا تهدیدی برای تمام جهانیان هستند.

  


رمضان قدیروف رئیس جمهوری چچن در مصاحبه با شبکه «روسیه 24» در پاسخ به سوال خبرنگار مبنی بر اوضاع موجود در سوریه اظهار داشت که، «من معتقد هستم که سوریه و ملت این کشور مقصر نیستند. چنین اتفاقی برای جمهوری چچن نیز پیش آمد و به بهانه تروریسم و افراطی گری به این سرزمین حمله کردند. همین وضعیت نیز در سوریه حاکم شده است. حمله شیمیایی بهانه ای برای حضور کشورهای غربی و آمریکا وحمله به سوریه بوده است. شاهد چنین اتفاقاتی در عراق، لبنان، مصر نیز بوده ایم.»

رئیس جمهوری چچن افزود، انگلیس، آمریکا و کشورهای غربی به بهانه های مختلف به کشورهای دیگر حمله می کنند، و نه تنها علیه شخص یا سازمان خاصی، بلکه  در این بین تمام دستگاه دولتی و مردم یک کشور را مورد حمله قرار می دهند.

در این مصاحبه رمضان قدیروف تاکید نمود که نیروهای چچنی در سوریه حضور دارند و از مردم سوریه حمایت می کنند. در صورت لزوم شمار آنها را افزایش می دهیم و افراد بیشتری را به آنجا اعزام می کنیم. من خودم هم حاضرم در سوریه و عراق برای نجات مردم  و کشور بجنگم و جان خود را فدای نجات بشریت و مردم مظلوم مسلمان کنم.

در پاسخ به سوال «آیا شما فکر می کنید که آمریکا سیاست کشتار مسلمانان را در پیش گرفته است؟» رمضان قدیروف خاطرنشان کرد که این امر کاملا واضح و آشکار است. آمریکا افغانستان رو بمباران کرد، کودکان و دانش آموزان را قتل عام کرد. در مقابل تمام جهان سکوت کرد. تمام جهان در مقابل جنایات آمریکا سکوت می کنند، بایستی حقیقت را گفت تا همه بدانند. کشورهای غربی و آمریکا تهدیدی برای تمام جهان به حساب می آیند.

منبع خبر: خبرگزاری چچن امروز

https://chechnyatoday.com/news/314628

تاریخ خبر: 24 آوریل 2018

 

 شماره خبر : 958      تاريخ : 2018/04/24        آرشيو اسلام و مسلمانان       آرشيو همه اخبار

تگ ها : اسلام و مسلمانان ،  اسلام و مسلمانان (کلیات) ،   

اخبار مرتبط :


   نظرات کاربران :

نام و نام خانوادگی : *  
نظرات : *

(حداکثر 900 کارکتر)

 
کارکتر تايپ شده :